Chcete vybrať v našom internetovom obchode nejaký darček a bojíte sa, že sa nebude páčiť? Darčekové poukazy sú ideálne pre všetkých, ktorí chcú obdarovať svojich kamarátov, kolegov, rodinných príslušníkov či ostatných svojich blížnych a neradi by pri výbere šliapli vedľa.

Darčekovú poukážku je možné uplatniť online zadaním jeho unikátneho kódu v priebehu objednávky. O hodnotu darčekovej poukážky bude znížená čiastka nákupu v nákupnom košíku.

Darčeková poukážka bude zaslaná v papierovej podobe na vašu adresu alebo v PDF formáte na váš email. Môžete ju tak zakúpiť aj úplne na poslednú chvíľu, zaplatiť kartou, vytlačiť a dať ako darček.
Minimálna hodnota poukazu20 €
Maximálna hodnota poukazu200 €
Platnosť poukazu1 rokPravidlá na použitie


Pukážky je nutné vyčerpať jednorazovo v plnej výške na úhradu tovaru v tomto internetovom obchode. Ak je hodnota tovaru nižšia ako nominálna hodnota poukážky, rozdielna cena sa nevracia. Ak je hodnota tovaru vyššia ako nominálna hodnota poukážky, treba rozdiel doplatiť.

Poukážka platí 1 rok od jej vystavenia. Je teda len na vás, kedy ju využijete. Darčekovú poukážku nemožno vymeniť za hotovosť.

Poukážku je možné zakúpiť v jednom z našich hlavných obchodov Armik.cz a Darcik.cz, kde zakúpite aj tu predávaný tovar.

Darčeková poukážka bude zaslaná v papierovej podobe na vašu adresu alebo v PDF formáte na váš email. Môžete ju tak zakúpiť aj úplne na poslednú chvíľu, zaplatiť kartou, vytlačiť a dať ako darček.

Pravidlá pre použitie Pravidlá pre použitie

Pravidlá pre použitie

Poukážky je nutné vyčerpať jednorázovo v plnej výške k úhrade tovaru v tomto internetovom obchode. Ak je hodnota tovaru nižšia ako nominálna hodnota poukážky, rozdielna cena sa nevracia. Ak je hodnota tovaru vyššia ako nominálna hodnota poukážky, je potrebné rozdiel doplatiť.

Poukážka platí 1 rok od jej vystavenia. Je teda len na vás, keď ju využijete.

Darčekovú poukážku nie je možné zameniť za hotovosť. Falšovanie a pozmeňovanie poukážok je zakázané a môže byť trestné!